Tłumaczenia dla firm i instytucji

TŁUMACZENIA DLA FIRM i INSTYTUCJI

Szkoła Maj School of English w Lublinie poza prowadzeniem zajęć dla osób w różnym wieku zajmuje się również tłumaczeniami. W zakresie naszych usług znajduje się translacja z języka angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. Oferujemy także przełożenie tekstu na język polski.

Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami, którzy od wielu lat zdobywają cenne doświadczenie zawodowe. Ponadto, ciągle doskonalą swoje umiejętnością by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy nawet najtrudniejsze projekty dla indywidualnych klientów, a także dla międzynarodowych korporacji. Staramy się dokładnie poznać oczekiwania i wykonać naszą pracę najlepiej jak potrafimy. Nie boimy się wyzwań i tłumaczymy dla firm o bardzo wąskiej specjalizacji, instytucji państwowych oraz dla niewielkich, lokalnych przedsiębiorstw.

Maj School of English rozumie jak ważny jest dobór słów i wyrażeń w zależności od branży. Bierzemy pod uwagę również wszelkie sugestie klienta, dbamy o bezpieczeństwo powierzonych danych i chronimy je przed dostępem osób trzecich. Przygotowujemy tłumaczenia z najwyższą starannością, dopasowujemy je do wizerunku firmy i ustalonych założeń. W razie potrzeby wykonujemy korektę i udoskonalamy tekst według otrzymanych wskazówek.

Czego można od nas oczekiwać?

Stawiamy na bezpośredni kontakt, by obie strony znały zasady współpracy. W trakcie wykonywania projektu na bieżąco informujemy o postępach. Wykonujemy tłumaczenia dając z siebie 100% zaangażowania i pasji. Robimy wszystko by oddać projekt na czas lub we wcześniejszym terminie, gdy jest taka możliwość. Oferujemy indywidualne warunki i atrakcyjne zniżki dla stałych klientów.

Koszt zależy od ilości i tematyki materiału oraz czasu na wykonanie zlecenia. Prosimy o wiadomość na adres e-mail: majenglish@hotmail.com lub skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 570 525 155. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na kursy językowe dla pracowników, oraz zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych.

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006