Szkoła Językowa w Lublinie

SZKOŁA JĘZYKOWA W LUBLINIE

Don't waste time, learn with Maj!

Maj School of English prowadzi kursy języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, które są dostosowane do każdej grupy wiekowej. Nasza kadra potrafi nawiązać kontakt zarówno z dziećmi, seniorami oraz klientami biznesowymi. Lektorzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wymagane kwalifikacje, co przekłada się na zadowolenie naszych uczniów. W naszym cenniku znajdują się aktualna oferta oraz jasny i atrakcyjny system zniżek. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla firm – grupowe szkolenia językowe dla pracowników, indywidualne kursy językowe dla pracowników, przygotowywanie dokumentów oraz tłumaczenia.

JAKICH JĘZYKÓW UCZYMY?

Angielski

Hiszpański

Niemiecki

CO NAS WYRÓŻNIA?

Profesjonalni nauczyciele

Zespół profesjonalnych nauczycieli, posiadających najwyższe certyfikaty nauczycielskie

Przełamanie bariery językowej

Stawiamy na przełamanie bariery językowej – wychodzimy z założenia, że uczysz się po to, żeby korzystać z języka w praktyce!

Różne grupy wiekowe

Możesz zapisać siebie lub swoje dziecko do odpowiedniej grupy wiekowej – każdy z nauczycieli specjalizuje się w nauce osób w innym wieku: od 2-latków aż do seniorów!

Zajęcia dostosowane do potrzeb

Maj School of English to nie tylko zajęcia. Prowadzimy lekcje indywidualne, konsultacje przed egzaminami szkolnymi, lekcje dla firm, a nawet organizujemy eventy dla naszych uczniów i mieszkańców z okolic ul. Różanej

GALERIA SZKOŁY

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006