Oferta dla młodzieży

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
DLA MŁODZIEŻY W LUBLINIE

Szkoła Maj School of English w Lublinie zaprasza młodzież na zajęcia przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty. Dwa spotkania tygodniowo po 95 minut gwarantują usystematyzowanie wiedzy z języka angielskiego i uzyskanie lepszych wyników na teście. Kurs trwa 15 tygodni i można go opłacić w jednej lub w dwóch ratach. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy wypracowali skuteczne metody nauki.

Kurs języka angielskiego
Twoją inwestycją w przyszłość

Podczas lekcji powtórzysz dotychczasowy materiał z języka angielskiego, nadrobisz zaległości i utrwalisz słownictwo. Poćwiczysz również konstrukcje gramatyczne i ich użycie w praktyce. Nauczysz się sprawnie rozwiązywać typy zadań, które pojawią się na Egzaminie Ósmoklasisty. Pogłębisz umiejętności czytania, pisania i słuchania, a także poprawisz wymowę.

Kurs w szkole Maj School of English to inwestycja w przyszłość. Z naszą pomocą rewelacyjnie i bez stresu poradzisz sobie z czekającym Cię egzaminem. Utrwalisz i poszerzysz znajomość języka angielskiego, która przyda Ci się w liceum lub w technikum. Z naszą pomocą pokonasz barierę językową i zaczniesz naturalnie mówić w języku obcym.

Zależy nam by każdy uczeń został odpowiednio przygotowany do Egzaminu Ósmoklasisty 2018, ale również by nabyta wiedza przydała mu się w życiu. Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach język angielski to podstawa do dalszego rozwoju. Proponowany kurs dla młodzieży w Maj School of English oprócz nauki pod kątem testu, utrwala całokształt wiedzy i przygotowuje do jej praktycznego wykorzystania. Zajęcia odbywają się w odpowiednio dostosowanych salach językowych przy ul. Różanej 8/5A w Lublinie.

W naszym cenniku znajdziesz więcej informacji o prowadzonych zajęciach oraz oferowanych rabatach. Organizujemy także zajęcia indywidualne dla osób które wolą bezpośredni kontakt z lektorem. Pomagamy również w przygotowaniach do matury oraz egzaminów FCE, CAE, CPE. 

Skontaktuj się z Maj School of English, aby poznać szczegóły i dołączyć do grupy. Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006