Oferta dla dzieci

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
DLA DZIECI W LUBLINIE

Maj School of English umożliwia naukę języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego dla dzieci. Nasza kadra to wykwalifikowane osoby, które potrafią przekazać wiedzę w interesującej i przystępnej formie dla każdego. Wieloletnie doświadczenie nauczycieli przynosi rewelacyjne efekty w rozwoju uczniów i umiejętności komunikacji w języku obcym. Zajęcia zawierają elementy zabawy, ćwiczenia angażujące, a także samodzielne zadania.

Wybierz język obcy, sprawdź atrakcyjny cennik i skontaktuj się z Maj School of English, aby zapisać swoje dziecko na ciekawe i różnorodne zajęcia już teraz!

W Maj School of English kurs trwa 15 tygodni, a opłaty można wnosić miesięcznie lub semestralnie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a ich długość zależy od wieku ucznia.

Lekcje angielskiego prowadzimy już od 2 roku życia dziecka i trwają po 30 minut. Mają za zadanie oswojenie maluszków z językiem oraz naukę podstawowych zwrotów. Spotkania opierają się na zabawie, która wspiera rozwój psychofizyczny.

45-minutowe zajęcia dla przedszkolaków od 4 do 6 lat w Maj School of English mają formę ciekawych ćwiczeń z elementami śpiewu i rysunku. Z naszą pomocą dzieci w krótkim czasie opanują rymowanki, bajki i wierszyki w języku obcym. 

W naszej szkole prowadzone są również lekcje dla uczniów w wieku 6-8, 9-11 oraz 12-13 lat. Forma i długość spotkań jest dostosowana do możliwości uczniów, aby nauka przynosiła jak najlepsze rezultaty. Nauczyciele podczas pracy ze starszymi dziećmi zwracają uwagę na przekazywanie praktycznej wiedzy i poszerzanie zasobu słownictwa.

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci

Zajęcia języka hiszpańskiego są organizowane w trzech grupach wiekowych dla osób w wieku 4-6, 6-8 oraz 9-13 lat. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele zabaw muzycznych oraz wokalnych. Starsi uczniowie wykonują więcej ćwiczeń, które doskonalą ich umiejętności słuchania, czytania oraz pisania w języku obcym.

Kurs niemieckiego
dla dzieci

Nauka języka niemieckiego w Maj School of English przeznaczona jest dla dwóch grup wiekowych 4-6 oraz 6-8 lat. Zajęcia trwają 45-50 minut, odbywają się dwa razy w tygodniu oraz łączą naukę z ćwiczeniami i zabawą.

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006