Oferta dla dorosłych

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE

Język angielski dla dorosłych

Kurs ogólny języka angielskiego trwa 15 tygodni i jest przeznaczony dla wszystkich – od osób początkujących (A1), aż do bardzo zaawansowanych (C2). Możesz wybrać tryb dwóch lekcji tygodniowo po 75 minut lub jedno 150-minutowe spotkanie. Opłaty można wnosić miesięcznie lub semestralnie. Podczas szkolenia poszerzysz zasób słownictwa, poprawisz wymowę oraz powtórzysz konstrukcje i czasy gramatyczne. Pozbędziesz się lub zmniejszysz barierę językową i zaczniesz naturalnie porozumiewać się w języku obcym.

W ofercie Maj School of English znajdują się również zajęcia indywidualne dla osób, które wolą uczyć się w pojedynkę. Jeżeli natomiast zależy Ci na poznaniu słownictwa biznesowego, zasad prowadzenia rozmów telefonicznych oraz formułowania wiadomości e-mail – zapisz się na kurs języka angielskiego w grupie, jest idealny dla Ciebie.

Język hiszpański dla dorosłych

W kursie języka hiszpańskiego mogą wziąć udział dorośli od poziomu podstawowego (A1) do średnio zaawansowanego (B1). Zajęcia są prowadzone raz lub dwa razy w tygodniu po 75 minut. Dostępne są również lekcje indywidualne dla osób, które wolą bezpośredni kontakt z lektorem.

Szkolenie stopniowo rozwija umiejętności językowe i zakres słownictwa uczestników. Prowadzący zwracają uwagę na poprawną wymowę oraz pomagają w swobodnym formułowaniu zdań. W Maj School of English nauczysz się mówić, pisać, czytać i słuchać ze zrozumieniem w języku hiszpańskim.

Język niemiecki
dla dorosłych

Języka niemieckiego nauczysz się podczas lekcji indywidualnych z nauczycielem. Wykładowca weźmie pod uwagę Twoje preferencje i oczekiwania podczas planowania przebiegu spotkań. To również od Ciebie będzie zależał termin oraz długość zajęć. Kurs bezpośredni umożliwia też przeprowadzenie większej ilości ćwiczeń dialogowych.

Sprawdź ofertę Maj School of English, postaw na swój rozwój i jak najszybciej dołącz do grupy, liczba miejsc jest ograniczona!

Dlaczego warto wybrać
Maj School of English?

Mamy przystępny cennik

i atrakcyjne rabaty dla każdego.

stały kontakt z lektorem

i bieżące planowanie spotkań.

nadrobisz zaległości

i w krótszym czasie pogłębisz dotychczasową wiedzę.

Nauczyciel dopasuje zajęcia

do Twoich oczekiwań.

Samodzielnie wybierasz termin

kiedy będa odbywały się zajęcia

komfortowe warunki nauki

przy ul. Różanej 8/5A w Lublinie, czyli siedzibie naszej szkoły

Czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006