Nowa grupa dla najmłodszych uczniów w wieku 2-3 lat

Od września w Maj School of English powstanie nowa grupa dla najmłodszych uczniów w wieku 2-3 lata. Zajęcia będą odbywać się 2 x w tygodniu po 30 minut.
Podczas zajęć, najmłodsi będą mieli pierwszą styczność z językiem angielskim

poprzez zastosowanie mnóstwa zabaw ruchowych, śpiewania i odgrywania (acting out:-)))). Na pewno nie zabraknie również elementów plastycznych. Zajęcia będą prowadzone po angielsku z wykorzystaniem metody TPR (Total Physical Response), czyli metody reagowania całym ciałem. Dzieci będą wcielać się w różne role, aby poznać i zrozumieć oraz polubić nasz świat w języku angielskim.

Pani Ola (nauczycielka, która będzie prowadziła grupę najmłodszych) jako dziecko spędziła 10 lat w Stanach Zjednoczonych, chodziła do amerykańskiego przedszkola, więc wie, w jaki sposób najskuteczniej dotrzeć do dzieci.Co ważne jej wymowa, jest bardzo native-speakerowa:-)
Jako absolwentka filologii angielskiej, p. Ola dużo też zajmowała się tematyką nauczania języka dla najmłodszych na studiach.
Ponadto, ‚nasza pani’ ma też duże doświadczenie w pracy z dziećmi nie tylko, jako nauczyciel, ale brała również udział w różnych wolontariatach i warsztatach z dziećmi.

Zapraszamy serdecznie:)
Don’t waste time, let your little child learn with Maj!

d1

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
13 × 26 =