Lekcje indywidualne

INDYWIDUALNE LEKCJE JĘZYKA
ANGIELSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO
i NIEMIECKIEGO W LUBLINIE

Nauka dostosowana do Ciebie

To Ty wybierasz godzinę spotkania w zależności od własnych preferencji. W Maj School of English możesz nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego, bez względu na to w jakim jesteś wieku! Naszą kadrę wyróżnia wieloletnie doświadczenie, pasja do przekazywania wiedzy i skuteczne metody nauki. Maj School of English to miejsce dla każdego.

Najmłodszych uczymy za pomocą zabawy i zachęcamy do naturalnego używania języka obcego. Nie tworzymy stresującej atmosfery, zwalczamy bariery językowe i zwracamy uwagę na poprawną wymowę każdego słowa. Lekcje indywidualne umożliwiają stuprocentowe wykorzystanie potencjału dziecka, wyeliminowanie słabszych stron i nawiązanie przyjacielskiej relacji. Z zaangażowaniem prowadzimy również zajęcia grupowe dla dzieci, które lepiej czują się w towarzystwie rówieśników.

Młodzieży pomagamy nadrobić zaległości ze szkoły, powtarzamy materiał i pogłębiamy nabytą już wiedzę. Maj School of English zachęca do mówienia i aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Pomagamy również w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, aby jego zdanie było czystą formalnością. 

Dorosłych uczymy potrzebnego słownictwa, a także profesjonalnych zwrotów przydatnych w pracy. Eliminujemy nabyte błędy gramatyczne i poprawiamy wymowę. Z naszą pomocą polubisz wybrany język i zaczniesz bez skrępowania się nim posługiwać bez względu na sytuację.

Dlaczego warto wybrać
Maj School of English?

Mamy przystępny cennik

i atrakcyjne rabaty dla każdego.

stały kontakt z lektorem

i bieżące planowanie spotkań.

nadrobisz zaległości

i w krótszym czasie pogłębisz dotychczasową wiedzę.

Nauczyciel dopasuje zajęcia

do Twoich oczekiwań.

Samodzielnie wybierasz termin

kiedy będa odbywały się zajęcia

komfortowe warunki nauki

przy ul. Różanej 8/5A w Lublinie, czyli siedzibie naszej szkoły

Czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006