Kursy przygotowujące do matury z j. ang

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE
DO MATURY Z ANGIELSKIEGO

Przygotowanie do matury
na każdym etapie

Zajęcia skupiają się na opracowaniu strategii egzaminacyjnych i typach zadań, które pojawiają się najczęściej. Podczas spotkań zostanie również powtórzony materiał ze szkoły oraz czasy i konstrukcje gramatyczne. Pod okiem lektora poćwiczysz czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Poprawisz też umiejętność formułowania zdań w języku obcym podczas zadań indywidualnych i grupowych. Pomoże Ci to w trakcie ustnej części egzaminu, w której istotna jest umiejętność rozwinięcia myśli i budowania pełnych odpowiedzi na wylosowane pytania. Kurs przygotuje Cię do każdej części egzaminu maturalnego, ze zwróceniem szczególnej uwagi na unikanie błędów.

Nauczysz się również tworzyć krótkie i długie formy pisemne, poprawnie wykonując polecenia w zadaniach. Pod okiem nauczyciela przeanalizujesz wzorcowe wypowiedzi oraz zaczniesz sprawnie tworzyć koncept i notatki, by nie pominąć kluczowych kwestii w trakcie pisania. Maj School of English pomaga przełamywać bariery językowe i udoskonalać wymowę. Zwracamy uwagę także na sprawne wykonywanie ćwiczeń, by ilość czasu na maturze była wystarczająca. Oprócz przygotowania maturalnego kurs ma za zadanie znaleźć i wyeliminować słabsze strony uczniów i przekazać praktyczne wskazówki. Dzięki zajęciom w naszej szkole podwyższysz swój poziom znajomości języka obcego, co przyda Ci się na studiach oraz w zdobyciu dobrej pracy.

Nasze sale lekcyjne przy ul. Różanej 8/5A w Lublinie zapewniają komfortowe warunki oraz wiele pomocy naukowych. Sprawdź naszą ofertę i atrakcyjne rabaty. Zadzwoń pod numer 570 525 155 lub napisz wiadomość na adres e-mail: majenglish@hotmail.com by dowiedzieć się więcej. Podejmij decyzję i dołącz do grupy jak najszybciej, czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006