Kadra

NASZA KADRA

Paulina Maj-Deriche

Specjalizacja: Język angielski dla osób dorosłych
Rola: Dyrektor Maj School of English

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją pzygodę z językiem angielskim rozpoczęła podczas studiów, pracując w najlepszych szkołach językowych na terenie Warszawy, organizując warsztaty teatralno-językowe dla dzieci.

W niedługim czasie po zakończeniu studiów wyjechała do Londynu, gdzie doskonaliła swoje umiejętności i nauczała języka angielskiego uczniów z różnych części świata. Od przeszło 10 lat pracuje jako nauczyciel języka angielskiego i szkoli kolejnych nauczycieli!

Paulina posiada najwyższe uprawnienia nauczycielskie Cambridge CELTA oraz Cambridge DELTA.

Jako założycielka Maj School of English, Paulina prowadzi zajęcia dla osób dorosłych. Codziennie pomaga kolejnym osobom przełamać barierę językową. Najlepiej o wynikach jej pracy mówią opinie zadowolonych klientów, których dziś Paulina posiada dziesiątki! Paulina Maj-Deriche jest przede wszystkim wielką pasjonatką swojej pracy. Wykorzystuje wiele innowacyjnych metod nauczania, które nabyła zdobywając doświadczenie. Do nauki wykorzystuje swoją głowę ale przede wszystkim – serce.

Julia Novalenko

Specjalizacja: Język angielski / język niemiecki dla dzieci
Rola: zastępca dyrektora metodycznego

Nauczyciel z ponad 10-letnim stażem pracy. W ciągu tego czasu, Julia odkryła, że nauczanie jest jej prawdziwą pasją. Nieustannie rozwija swoje umiejętności i kompetencje na branżowych konferencjach. Każdego dnia udoskonala swoje zajęcia w taki sposób, żeby zawsze były ciekawe i nowoczesne. Julia korzysta z najnowocześniejszych metod nauki, dzięki czemu uczy najmłodszych w prosty i skuteczny sposób.

Posługuje się biegle aż… 6 językami – angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskim, hiszpańskim, ukraińskim, a nawet potrafi powiedzieć coś po łacińsku! Per aspera ad astra – ulubiona sentencja Julii, która całkowicie wierzy w to, że ciężka praca i starania doprowadzą nas w końcu do upragnionego celu. Uważa, że najlepsze rzeczy są zarezerwowane dla tych, którzy naprawdę na to zapracują. Dlatego Julia wierzy, że nauka i rozwój swoich umiejętności nigdy nie powinien mieć końca!

Olha Aladko

Specjalizacja: Język angielski i niemiecki dla dzieci

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej na Akademii Ostrogskiej, jednym z najstarszych uniwersytetów Wschodniej Europy. Po ukończeniu studiów wyjechała do Lublina, aby rozpocząć studia Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.

W ten sposób Olha zrealizowała jedno ze swoich marzeń – dzięki językom obcym udało jej się poznać inne kultury świata. Jest to zdecydowanie jedna z tych osób, które całym sercem kochają swój zawód.

Olha prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, a także dla studentów z Ukrainy, którzy chcą uczyć się języka angielskiego i hiszpańskiego w Lublinie. Uważa, że pasję do nauki angielskiego ma w genach – Tata Olhy także jest nauczycielem angielskiego.

W wolnym czasie uwielbia podróżować i pracować w międzynarodowych projektach. W swojej karierze udało jej się odwiedzić między innymi Wielką Brytanię.

Magdalena Wołoszuk

Specjalizacja: Język angielski dla młdozieży

Studentka III-go roku Filologii Angielskiej. Magda jest absolutną pasjonatką angielskiego, nieustannie się rozwija i poprawia swoje umiejętności. Ponadto, uwielbia angażować się w edukację swoich uczniów. Od ponad 3 lat regularnie prowadzi zajęcia dla młodzieży, dbając o ich postępy językowe w Maj School of English. Magda ma bardzo praktyczne podejście do nauki: wyznaje podejście, że angielski powinien być częścią codziennej rutyny, a nauka powinna odbywać się bez stresu, naturalnie i z uśmiechem. Nauka przez zabawę oraz zabawa przez naukę, to dla Magdy prawdziwy fundament nauczania. 

Prywatnie uwielbia współczesną literaturę angielską. Do grona jej ulubionych autorów należy Ian Harnbin, a dobry kryminał idealnie wpasowuje się w deszczowy wieczór. Poza literaturą, Magda dba o swój rozwój mentalny i fizyczny – uczestniczy w zajęciach Zumby, podróżuje i doświadcza zagranicznych kultur.

Anna Głowiak

Specjalizacja: Język hiszpański

Absolwentka pierwszego stopnia iberystyki – zakochana nie tylko w samym hiszpańskim, ale również w przekazywaniu umiejętności posługiwania się nim. Jeśli chodzi o temperament, jest otwarta na ludzi jak wszyscy latynosi, jednak w przeciwieństwie do wielu z nich, ma dużo cierpliwości, koniecznej do wytłumaczenia najważniejszych i najtrudniejszych zagadnień językowych. 

 

Twierdzi, że kiedy ktoś już się chociaż zauroczy hiszpańskim, chłonie język z każdej strony – w radiu słynne „Despacito”, na Netflixie ponadczasowi „Narcos”, a w wielu kawiarniach czy restauracjach – churros i paella! Często widzi, że doba ma za mało godzin. znajomi Anny mówią, że jest niepoprawną optymistką, bo powtarza, że ¡no hay mal que por bien no venga! – Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Anię możecie spotkać w Maj School of English podczas zajęć z języka hiszpańskiego.

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006