Język niemiecki

NAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
W LUBLINIE

Język niemiecki
dla dzieci

Kurs językowy jest organizowany dla Przedszkolaków w wieku 4-6 lat oraz dla Dzieci Wczesnoszkolnych (6-8 lat). Trwa 15 tygodni, a opłaty można wnosić miesięcznie lub semestralnie. Maluchy do 8 lat najszybciej chłoną języki obce i jest im wyjątkowo łatwo nauczyć się wymowy oraz poprawnej intonacji wyrażeń. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Ze względu na wiek dzieci wykonywane są różne ćwiczenia taneczne i wokalne z elementami zabawy oraz zadania artystyczne. Nauka w takiej formie wspomaga także rozwój psychofizyczny malucha.

Maj School of English prowadzi również lekcje indywidualne oraz edukację w mini grupach (2-3 osobowych). Podczas tego typu spotkań uczniowie mogą wykonać więcej ćwiczeń dialogowych. Natomiast bezpośredni kontakt z lektorem to idealny wybór dla bardziej nieśmiałych dzieci lub gdy konieczna jest bardziej intensywna nauka w związku z zaplanowanym wyjazdem.

Język niemiecki
dla dorosłych

W szkole Maj School of English nauka języka niemieckiego dla dorosłych jest możliwa podczas lekcji indywidualnych. Wówczas wykładowca planuje przebieg kursu według Twoich preferencji. To od Ciebie zależy kiedy będziecie się uczyć i jak często. Prowadzący będzie obserwował Twoje postępy i starał się wyeliminować słabe strony. Ogromną zaletą szkolenia indywidualnego jest możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy w języku obcym. Równie efektowne są zajęcia w mini grupach, które umożliwiają wykonywanie różnych ćwiczeń w parach. Lektor jest w stanie dostosować program kursu do uczestników i postawić nacisk na naukę poprawnej wymowy.

Oferta języka niemieckiego w szkole Maj School of English stale się poszerza, obserwujcie naszą ofertę i wybierzcie coś dla siebie. Nauka języków obcych to zawsze dobry pomysł!

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem: 570 525 155.

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006