Język hiszpański

NAUKA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
W LUBLINIE

Język hiszpański
dla dzieci

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci trwa 15 tygodni i jest organizowany dla trzech grup wiekowych: Przedszkolaków (4-6), Dzieci Wczesnoszkolnych (6-8) oraz Dzieci Szkolnych (9-13 lat). Forma zajęć zależy od wieku uczniów, ich umiejętności oraz preferowanych typów ćwiczeń. Uważamy by nie zniechęcić dzieci do nauki języka obcego. Wykładowcy korzystają z różnych metod nauki, między innymi prowadzą ćwiczenia muzyczne, artystyczne i taneczne, które wspierają rozwój psychofizyczny. Dbamy, by dzieci nie wstydziły się mówić w języku hiszpańskim, nawet jeżeli początkowo popełniają błędy. Nie tworzymy stresującej atmosfery, bo spokojne wytłumaczenie zagadnień to klucz do sukcesu.

Zapraszamy również na zajęcia indywidualne oraz edukację w mini grupach.

Język hiszpański
dla dorosłych

Kurs języka hiszpańskiego jest przeznaczony dla dorosłych od poziomu podstawowego (A1) do średnio zaawansowanego (B1). Szkolenie jest prowadzone dwa razy w tygodniu po 75 minut lub jako jedno 150-minutowe spotkanie. Bez względu na to czy dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z hiszpańskim czy pierwsze kroki masz już za sobą – szkoła Maj School of English to najlepszy wybór. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych osób, które wiedzą jak przekazać wiedzę. Lubimy to co robimy i nie jest to dla nas przykry obowiązek. Chcemy by absolwenci kursów znali i rozumieli zasady gramatyczne, mogli swobodnie porozumiewać się w języku obcym oraz nie wstydzili się swojej wymowy i posiadanego zasobu słów.

Organizujemy także lekcje w mini grupach oraz zajęcia indywidualne dla osób, które cenią bezpośredni kontakt z lektorem.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 570 525 155 lub napisz wiadomość e-mail na adres: majenglish@hotmail.com.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ i postaw na swój rozwój już dzisiaj!

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006