Język angielski

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
W LUBLINIE

Uczymy dzieci od 2 do 13 roku życia z podziałem na kilka grup wiekowych. Długość spotkań i ich forma zależy od możliwości uczniów. Lekcje z najmłodszymi opierają się różnych rodzajach ćwiczeń i zabawy, która wspomaga rozwój psychofizyczny. Starsi poznają słownictwo z wielu dziedzin, budują zdania i używają konstrukcji czasów gramatycznych. Dbamy również, aby uczniowie mieli poprawną wymowę i intonację zdań. WIĘCEJ INFORMACJI

W szkole Maj School of English przygotowujemy młodzież do Egzaminu Ósmoklasisty oraz do Egzaminu Maturalnego. Z naszą pomocą podejście do testów nie będzie tak stresujące, ponieważ wspólnie opracujemy skuteczną strategię oraz pokażemy Ci jak poprawnie rozwiązywać najczęściej występujące typy zadań. Przygotujemy Cię do wymagań poziomu podstawowego oraz zaawansowanego, a także do ustnej części egzaminu. WIĘCEJ INFORMACJI

Kurs języka angielskiego dla dorosłych trwa 15 tygodni i może w nim wziąć udział każdy od poziomu podstawowego (A1), aż do bardzo zaawansowanego (C2). Szkolenie podniesie Twój poziom umiejętności, zakres słownictwa oraz zmniejszy barierę językową. Podczas zajęć wykonywane są różnorodne ćwiczenia dialogowe oraz zadania na słuchanie i czytanie ze zrozumieniem. 
WIĘCEJ INFORMACJI

Dodatkowo oferujemy kurs języka angielskiego dla pracowników ze zwróceniem szczególnej uwagi na poprawność gramatyczną oraz umiejętność komunikacji w środowisku korporacyjnym. Ponadto, zajmujemy się również tłumaczeniami ogólnymi dla firm oraz instytucji. Nie boimy się wyzwań i stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, by zasady współpracy były jasne dla obu stron. POZNAJ OFERTĘ DLA FIRMOFERTĘ TŁUMACZEŃ.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu: 570 525 155. Sprawdź koniecznie naszą ofertę nauki języka niemieckiego i hiszpańskiego oraz atrakcyjne rabaty.

Szybki kontakt:
570 525 155

Szkoła Językowa w Lublinie

maj school of english-szkoła języka angielksiego lublin-logo-555px

ul. Różana 8/5A, 20-538 Lublin
e-mail: majenglish@hotmail.com
NIP: 9462393808 REGON: 362111006